Meniu Uždaryti

Klaipėdos baleto mokyklos edukacijos

Klaipėdos baleto mokykla rengia edukacijas, kurių metu  įvairaus amžiaus vaikai yra supažindinami su klasikinio šokio pagrindiniais akcentais bei metodika.

Edukaciją veda  Aleksandr Prijmenko, Klaipėdos baleto mokyklos baleto mokytojas ekspertas, kuris Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo klasikinio šokio dėstymo metodiką. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dėstė klasikinį ir charakterinį šokį.

Edukacijos metu vaikai gali pasigrožėti baleto klasės mokinės šokiu.

Edukacijoje kartu yra eksponuojama Klaipėdoje gyvenančio ir kuriančio realistinės ir laisvos tapybos dailininko Serghei Ghetiu paveikslų paroda „Balerina“.

Taip pat vaikai turi galimybę pamatyti filmuotą medžiagą su baleto mokyklos auklėtinių atliekamais klasikiniais šokiais, bei pasimatuoti baleto sukneles ir puantus.