Meniu Uždaryti

Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos konsultacijos

Emocinė parama pedagogams: „Nuotolinio mokymo organizavimas gali kelti iššūkių. Karantino metu pedagogams kyla daug įvairių jausmų. Dalinantis šiais jausmais galime lengviau įveikti kasdien kylančius sunkumus. Mūsų tarnybos psichologai yra pasirengę išklausyti mokytojus. Galimos vienkartinės ir tęstinės konsultacijos telefonu ir vaizdo pokalbiais. Pokalbiui registruotis telefonu: 8699 10201”

 

Metodinė pagalba pedagogams: „Mūsų tarnybos specialistai teikia visapusišką specialiąją pedagoginę, psichologinę ir socialinę pagalbą pedagogams, patiriantiems iššūkius organizuojant mokymą nuotoliniu būdu. Telefonas pasiteiravimui ir registracijai: 8699 10201”

 

Metodinė pagalba mokyklų psichologams:  „Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos psichologai teikia individualias supervizijas telefonu ir vaizdo pokalbiais. Telefonas pasiteiravimui ir  registracijai: 8699  10201”

 

Pagalba elektroniniais laiškais: „Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai – psichologai, logopedai, specialieji ir socialiniai pedagogai – mielai atsakys į tėvų, globėjų, pedagogų bei kitų su vaikais susijusių asmenų klausimus dėl įvairių problemų, iškylančių auklėjant ir ugdant vaikus namuose, darželyje, mokykloje ar kitoje aplinkoje. Specialistai atsakys Jums el.paštu: klausiu.del.vaiko@gmail.com